Ta strona używa Javascript. Twoja przeglądarka nie obsługuje lub posiada wyłączoną obsługę Javascript. Aby prawidłowo wyświetlić zawartość tej strony proszę skorzystać z przeglądarki z obsługą Javascript.

Formularz rekrutacyjny

Dane osobowe

/

Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe

Kwalifikacje

Znajomość języków obcych

Kursy i szkolenia

Oczekiwania finansowe

Inne informacje / pytania

Preferowane obszary zatrudnienia

Preferowane miejsca pracy

Preferowany wymiar etatu

Skąd dowiedziałeś się o tej ofercie pracy?

CV / List motywacyjny

Dodaj CV
Dodaj list motywacyjny
Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy aby nie aplikować.
Prosimy o dołączenie klauzuli zgody o przetwarzanie danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie."